رمز خود را فراموش کرده اید ؟

درباره آرکا فن آزما

شرکت آرکا فن آزما در زمینه تولید و واردات و توزیع انواع کیت های غربالگری جنین و ژنتیکی و کیت های هورمونی و عفونی و انجام آزمایشات ژنتیکی و غربالگری فعالیت می نماید.

این کمپانی دارای زیرمجموعه هایی به شرح ذیل می باشد.

1)کارخانه تولید کیت های هورمونی و غربالگری جنین که با توجه به علوم و تکنولوژی مورد استفاده روز دنیا و تکنولوژی داخلی اقدام به تولید کیت های فوق می نماید.این کارخانه در مساحتی بالغ بر 4000 متربا بیش از 50 کارشناس مشغول فعالیت می باشد.

2)آزمایشگاه پزشکی نانو مسئولیت انجام کنترل کیفیت (QC) کیت های تولیدی و وارداتی در زمینه غربالگری جنین و هورمونی و عفونی را بعهده دارد .این بخش شامل بیش از 20 نفر کارشناس آزمایشگاه می باشد.

3)بخش فروش و توزیع این بخش در زمینه توزیع کیت های ژنتیکی و غربالگری جنین و هورمونی و عفونی (تولیدی و وارداتی) با  بیش از 1000 مرکز آزمایشگاهی در کشور فعالیت می نماید. این بخش با توجه به گستردگی فعالیت دارای حداقل 30 نفر کارشناس می باشد.

4)بخش تحقیق و توسعه این بخش در جهت توسعه کیفی و کمی و علمی کیت های ژنتیکی و غربالگری جنین و هورمونی با همگامی تکنولوژی به روز فعالیت می نماید و دارای بیش از 15 نفر کارشناس تحقیق و توسعه می باشد.

5)بخش بازرگانی که مسئولیت انجام انجام قرارداد ها بر اساس قوانین بین المللی و شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی را به عهده دارد .

بالا